מעקה מרפסת

מעקה מרפסת

מעקות למרפסות או לא להיות!

מחפש מעקה מרפסת?

עברת לדירה חדשה עם מרפסת ואתה מתלבט אם להשקיע במעקה חדש ובטיחותי? אז הגיע הזמן להפסיק להתלבט ולקבל את ההחלטה החכמה והאחראית ביותר כלפי המשפחה שלך – להתקין מעקות לכלל מרפסות הבית.

סוגי מעקות למרפסת

ישנם מספר סוגי מעקות למרפסות שמהם ניתן לבחור. תחילה, ישנם המעקות הסטנדרטיים ממתכת המזכירים במראה שלהם גדר פשוטה. בנוסף ישנם מעקות מעץ, מעקות בטון משולבי שיש ואפילו מעקות למרפסת מזכוכית, כך שבאמת ניתן למצוא פתרון בטיחותי, עיצובי שמתאים לכל כיס.

בנוסף למעקות שציינו קודם ניתן גם להזמין מעקה מרפסת מעוצב, מעקות אלה מגיעים בדרך כלל ממתכת מגולוונת או מאלומיניום מה שיבטיח עמידות לנזקי מזג האוויר, בעיקר למים. ניתן לשלב בהם אלמנטים מעוצבים דוגמת פרחים, עלים וכל צורה אחרת שתרצה.

לפני שתזמין מעקה מרפסת חשוב שתוודא שהוא עומד בתקנים הנדרשים מבחינת חוזק משען וגובה. חשוב לזכור שמעקות למרפסת לא נועדו רק לנוי אלא מטרתם הראשונה והחשובה ביותר היא בטיחות, לכן כדאי לוודא את איכות חומרי הגלם ואת צורת ההתקנה טרם ביצוע ההזמנה שלהם.

למי שמעוניין לחסוך בעלויות, ניתן להזמין את המעקה ישירות ממסגרייה ובכך לחסוך בעלויות התיווך, אך במידה ובוחרים באופציה זו כדאי לוודא שהמסגר עוסק גם בהתקנת המעקות, כדי שלא תישאר עם ציפור אחת ביד ואחת על העץ…

בכל אופציה שתבחר, בין אם מדובר בהזמנת מעקה ישירות ממסגר או בין אם בהזמנה מחברת עיצובים, אל תשכח לוודא מי המתקין ומה ניסיונו. זאת בשביל להבטיח שתקבל את מלוא התמורה בעד המחיר שתשלם. הדרך הטובה ביותר לוודא זאת היא לקבל המלצות מלקוחות קודמים ולראות פיזית עבודות שהם ביצעו.

נו עדיין לא הזמנת מעקות לכל המרפסות בבית? רוצה לברר על סורגים מתקפלים? זה הזמן, כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטי הפנייה שלך בטופס המצורף בתחתית העמוד והמקצועניים שעובדים איתנו יחזרו אליך בהקדם עם הצעות מחיר משתלמות במיוחד. בנוסף תוכל להיות רגוע כי בפורטל האלומיניום- פורטל הסורגים והמעקות של ישראל כלל בעלי המקצוע מאותרים ונבחרים בקפידה.