מעקות חוץ

מעקות חוץ

שמור על הבטיחות באמצעות מעקה חוץ!

הקמת לאחרונה בריכה בחצר ואתה מעוניין להגן על הילדים שלא יקפצו לתוכה ללא השגחה? מעוניין לגדר את הגינה או את המדרגות המובילות אל פתח הבית? התקנה של מעקות חוץ היא בדיוק מה שאתה צריך. איתם תוכל להגביר את רמת הבטיחות בסביבת הבית והחצר שלך והם שיגרמו לך ולבני הבית להרגיש מוגנים יותר. הכנו עבורך את כל מה שכדאי לדעת עליהם.

5 דברים שצריך לדעת על מעקות חוץ

  • היום עושים מעקות ממגוון גדול של סוגי חומרים; עץ, זכוכית, נירוסטה, ברזל ועוד. לכן מעקה חוץ יכול להתאים לכל בית בכל סגנון ולהתאים לצרכים האישיים של כל אחד ואחד, בין אם הוא מיועד ליופי ובין אם להגברת הבטיחות.
  • הם יכולים לשמש אותך כמעט לכל דבר גם בחוץ וגם בתוך הבית; בריכות שחייה, חצרות פרטיות שרוצים למנוע אליהן כניסה של זרים או יציאה של ילדים החוצה ללא רשות, מרפסות של דירות גבוהות או נמוכות ועוד ועוד.
  • ניתן לייצר אותם אפילו בהזמנה אישית. יש לך דוגמא מעוצבת בראש של מעקה? מעולה! קבל יעוץ מהמומחים במעקות ויחד תתכננו את מעקה הברזל, העץ או הזכוכית שלך.
  • אופן התקנת המעקה תלוי בחלקו הגדול גם בסוג וצורת המדרגות ובמידה שיש שער, גם בשער. מחירם של מעקות חוץ תלוי הן ברמת הקושי של ההתקנה והן בסוג המעקה והחומר ממנו הוא מיוצר.
  • בניגוד למה שעלולים לחשוב, מעקה מזכוכית הוא לא פחות בטיחותי ממעקה מברזל. הזכוכית הינה חזקה ועמידה מאוד מאחר והיא בנויה מכמה וכמה שכבות. מעקה מזכוכית יעניק לבית בדיוק את המראה היוקרתי והמודרני שחסר לו.

איך למצוא מעקה חוץ במחירי מבצע

רוצה לשלם הכי פחות מכולם ועדיין להשיג את מעקה החוץ האיכותי ביותר? בעזרת על בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל תוכל להשיג את כל זה בחינם ומבלי שהתחייבת אלינו ולאף אחד אחר! מלא את הטופס הקצר שלפניך ותהנה מפניות ומבצעים מפתיעים של בעלי מקצוע אמינים לכל שירותי התקנת סורגים והתקנת מעקות.