תריס סורג

תריס סורג

מהו תריס סורג וכיצד הוא ישמש אותך?

כולם רוצים להרגיש בטוחים ולהגן על עצמם ועל רכושם בתוך הבית. הבעיה היא, שעד היום אמצעי המיגון לא הצליחו לפתות את מי שהעיצוב והמראה החיצוני של הבית חשובים לו, וזאת משום שהמראה שלהם לא היה אטרקטיבי מספיק. הסיבה הזו הובילה רבים להתפשר על בטחונם האישי למען מראה הבית. בוא לגלות איך כל זאת הולך ומשתנה עם המצאת תריס סורג.

5 דברים שצריך לדעת על תריס סורג

  • חושש שהוא לא מספיק בטוח? ראוי לציין כי סוג התריס הזה עשוי פלדה חזקה ועמידה ולכן הוא יעיל באותה המידה כמו סורגי ברזל. למעשה מדובר במוטות פלדה הממוקמים בין השלבים במרווחים שווים ומתפקדים כמו כל אמצעי מיגון ולכל דבר.
  • הפעלת התריס נעשית בקלות ממש כמו תריס רגיל. אין צורך לפתח מיומנות מיוחדת או לעבור קורס בנושא. נעילת התריס נעשית בדרך כלל באמצעות מפתח קטן ובקושי נראה.
  • עקב האפקטיביות הגבוהה של תריס הסורג חברות הביטוח מכירות בו כהתקן המסוגל להגן על הבית היטב בדיוק כמו אזעקה או סורגים. לכן, בכל מקרה של פריצה, בהתקנת תריס סורג תוכלו להיות בטוחים שאתם מכוסים!
  • זוהי הדרך היחידה להרגיש את הבטחון מבלי באמת לראות אותו ובכך יתרונו הגדול של התריס. הוא משתלב בבית בכל דרך בה עיצבו אותו, הוא נעים למראה ואיננו יוצר רושם של כליאה או קלסטרופוביה כמו שסורגים או מנגנונים אחרים הרבה פעמים עלולים ליצור.
  • על מנת שהתריס יבצע את עבודתו נאמנה ללא תקלות ברגע האמת, יש להזמין מתקין שמתמחה בתריסים וסורגים ולבקש גם תעודת אחריות על עבודתו בסוף. אחרי הכול, הבטחון האישי שלך הוא לא משחק…

מחפש פתרונות מעוצבים לצורכי הגנה על הבית? מחפש מידע על מחירי סורגים? הגיע הזמן למצוא אותם! באמצעות פורטל אלומיניום תוכל לקבל גישה ייחודית לשירותיו של מסגר, מתקינים ויצרנים של מעקות, סורגים וכדומה במהירות הבזק וללא כל עלות או התחייבות מצדך. השאר כמה מפרטיך האישיים כאן אצלינו ונפנה אותם אליך לקבלת הצעות מחיר מעולות!