מעקות ברזל

מעקות ברזל

מעוניין לרכוש מעקה ברזל איכותי, מעוצב והכי חשוב אמין ובטיחותי? הגעת למקום הנכון! אצלנו בפורטל אלומיניום תמצא את כל המידע לו אתה זקוק אודות רכישה והתקנה של מעקות מברזל.

יתרונותיו של מעקה מברזל

לצד היתרון הדקורטיבי המתקבל מהתקנת מעקות ברזל מעוצבים, יש בראש ובראשונה לשים את הדעת אודות מאפייניו הבטיחותיים וההגנתיים של מעקה מברזל. מעקות ברזל איכותיים ואמינים מקנים לך ולבני ביתך את כל ההגנה לה אתם זקוקים בעת עלייה וירידה בגרם המדרגות הביתי.

התקן הבטיחותי של מעקות מברזל

את ההתקנה של מעקה ברזל יש לבצע בהתאם לתקן בטיחותי מחמיר. תקן זה קובע כי מעקה הבטיחות של גרם המדרגות חייב להיבנות בגובה של 90 ס"מ לפחות, תוך הקפדה על מרווחים זעירים, אשר אינם יאפשרו מעבר חופשי של חפצים ביניהם. בנוסף, יש להקפיד על חיבורי מעקה כפולים, אשר יבטיחו את יציבות ואת בטיחות המעקה בכל עת.

חומרים מודרניים מהם נהוג ליצור מעקות לגרמי מדרגות

  • מעקות מאלומיניום או מברזל – כאמור, מעקות מעוצבים אלה הינם חזקים ובטיחותיים במיוחד ולכן מהווים פתרון יעיל לשם יצירת ההגנה הביתית הנדרשת ולשם הקניית מראה יוקרתי, מעוצב ומוקפד לחלל הבית כולו.
  • מעקות מעץ – מעקות העץ הפופולאריים מהווים אופציה דקורטיבית מרשימה למדי, אך יש להקפיד על רכישת מעקה אשר נוצר מעץ איכותי ומלא, אשר נמרח בחומרים משמרים שנועדו על מנת להבטיח את עמידותו של העץ לאורך שנים ועל מנת להגן עליו מפני נזקי רטיבות או ריקבון אשר יפגמו באיכותו ובחוזקו. אופציה דקורטיבית ובטיחותית יעילה למדי היא לשלב בין אלמנטים של ברזל ושל עץ, אשר יצרו יחדיו מעקה חזק, עמיד, איכותי ומרהיב ביופיו.
  • מעקות מזכוכית – מעקות הזכוכית מהווים אופציה דקורטיבית מרהיבה ושילוב נכון בין הזכוכית לבין מתכות עמידות, יוצר מעקה חזק ואיכותי אשר שומר הן על הפונקציונאליות שלו והן על הערך העיצובי שלו לאורך שנים.

ומה עם מעקות למרפסת?

גם מרפסות הבית דורשות הצבת מעקה בטיחותי ועמיד אשר יגן על בני הבית מפני מעידה או נזק. כיום, ניתן לרכוש מעקות מרפסת מעוצבות, איכותיות ועמידות, מתוך מטרה להגן על בני הבית מבלי לגרוע מהמראה המעוצב והמוקפד של חלל המרפסת הביתית.

מעקות המרפסת הפופולאריים ביותר כיום עשויים אף הם מברזל חזק ויציב, תוך הקפדה על שילוב של עיטורים ושל קווים דקורטיביים אשר הופכים את המעקה לפריט מעוצב ואומנותי לכל דבר.

מעוניין לרכוש מעקות עמידים, חזקים, בטיחותיים ומרהיבים ביופיים? זקוק לשירותי תיקון ובדיקת בטיחות של מעקה קיים? אצלנו בעל בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל תמצא מגוון רחב של מעקות איכותיים וחזקים, לצד שירותי תיקון ובדיקה של כל סוגי המעקות הקיימים בשוק.

השאר את פרטיך בטופס יצירת הקשר המצורף וקבל ישירות אליך הצעות מחיר אטרקטיביות במהירות וביעילות!