מעקה למדרגות

מעקה למדרגות

בונה בית פרטי? מחפש לרכוש מעקות למדרגות שיהיו גם מעוצבים וגם איכותיים ועמידים? אתה יכול להפסיק לחפש! אצלנו בעל בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל תמצא קשת רחבה של מעקות חזקים, עמידים ודקורטיביים, במחירים אטרקטיביים במיוחד!

מדוע יש לרכוש מעקה למדרגות

מעקות למדרגות באים בראש ובראשונה על מנת להגן על בני הבית מפני נפילה אפשרית בגרם המדרגות. אולם, לצד היתרון הבטיחותי והייעוד הפונקציונאלי של מעקה למדרגות, הוא מהווה בעבור רבים פריט דקורטיבי ומעוצב, המקנה לחלל הבית מראה יוקרתי ומוקפד.

סוגי מעקות מודרניים

כיום, ישנו מגוון רחב במיוחד של דגמים ושל סוגי מעקות שונים, בטיחותיים ומעוצבים. בין המעקות הפופולאריים ביותר כיום ניתן למנות:

  • מעקות מעץ – מעקות העץ הינם מעקות יפים ומעוצבים במיוחד. אולם, על מנת לוודא כי מעקות אלה ממלאים את תפקידם הבטיחותי כראוי, יש לוודא כי העץ ממנו הם בנויים הינו עץ איכותי וחזק, אשר נמרח בחומרים משמרים, שנועדו להבטיח את כושר הישרדותו לאורך שנים.
  • מעקות מברזל – מעקות הברזל מהווים את המעקות הפופולאריים ביותר כיום. מעקות אלה נבנים תוך הקפדה על תקן בטיחותי גבוה, לצד שילוב של אלמנטים עיצוביים בולטים.
  • מעקות מזכוכית – מעקות הזכוכית היוקרתיים מהווים את המילה האחרונה בשוק המעקות המעוצבים. מעקות אלה מקנים לחלל הבית כולו מראה נקי, מוקפד ומעורר התפלאות.
  • מעקות משולבים – המעקות המשולבים באים לענות הן על הצורך הבטיחותי והן על הצורך העיצובי בזכות שילוב של חומרים חזקים ועמידים, יחד עם עיטורים מרהיבים.

תחזוקה שוטפת של מעקות

המעקות המודרניים אינם מצריכים תחזוקה שוטפת גבוהה אולם, ישנה חשיבות גבוהה להקפדה על התקנה נכונה שלהם ועל ביצוע בדיקות בטיחות שוטפות אחת לתקופה. על מנת להבטיח את עמידותו של המעקה לאורך שנים, כדאי למלא אחר הוראות התחזוקה של היצרן כראוי ולהזמין איש מקצוע מנוסה אשר יבדוק את תקינות המעקה בעת הצורך.

מחירים של מעקות

בדומה לפריטים עיצוביים רבים אחרים, גם שוק המעקות יודע תחרות גבוהה בין המשווקים והיצרנים השונים. לכן, ניתן למצוא כיום קשת רחבה של מעקות בטיחותיים במחירים יחסים קטנים. אולם, בטרם אתה משקיע את מיטב כספך במעקה זה או אחר או בהתקנת סורג מכל סוג שהוא, הקפד לוודא כי הוא עומד בדרישות תקני הבטיחות המחמירים.

מעוניין לקבל ישירות אליך הצעות מחיר משתלמות לרכישת מעקות לגרם המדרגות הביתי? מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה ולהפנות אליך את הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר מצד טובי היצרנים והמשווקים בכל רחבי הארץ!