מעקות זכוכית

מעקות זכוכית

מחפש מעקה מעוצב אך גם עמיד ובטיחותי? על מעקות מזכוכית כבר שמעת?

מדוע כדאי לרכוש מעקות מזכוכית

מעקה מזכוכית מקנה לך ולבני ביתך הן את הבטיחות וההגנה הנדרשת ממעקות לגרם המדרגות או למרפסת הבית והן את הנופך העיצובי הנוסף המתקבל בעת התקנת מעקה מזכוכית דקורטיבית ואטומה. מעקות זכוכית הינם קלים מאוד לניקוי ולתחזוקה שוטפת והם אינם מצריכים שימוש בחומרי ניקיון יקרים ומיוחדים. בנוסף, מעקות זכוכית אלה יוצרים תחושה של מרחב פתוח, הודות לשקיפותם הגבוהה אשר אינה גורעת מהנוף המתקבל ממרפסת ביתך.

בטיחות וזכוכית? איך זה בכלל הולך ביחד?

בניגוד לדעה הרווחת הרואה בזכוכית כחומר קל לשבירה ולסדקים, הזכוכית בה עורכים שימוש בעת הכנת מעקות בטיחות הינה זכוכית ממוגנת, אטומה וחזקה, אשר אינה נשברת או נסדקת בקלות ועל כן שומרת על כושר הישרדותה לאורך שנים.

סוגים נוספים של מעקות בטיחות מעוצבים

בנוסף למעקות הזכוכית הדקורטיביות והעמידות, ניתן לרכוש מעקות מעוצבים ובטיחותיים מהחומרים הבאים:

  • מעקות מעץ – מעקות העץ המעוצבים מהווים פתרון בטיחותי ודקורטיבי יעיל. אולם, בעת רכישת מעקה מעץ, יש לוודא כי מדובר בעץ מלא ואיכותי, אשר עבר תהליכי השבחה שונים שיבטיחו את חוזקו ואת עמידותו לאורך שנים.
  • מעקות מברזל או מאלומיניום – מעקות חזקים ומעוצבים אלו מבטיחים לך ולבני ביתך הגנה לאורך שנים. מעקות אלה אינם מועדים לשחיקה והם אינם מצריכים תחזוקה שוטפת גבוהה.

כיצד לבחור את המעקה המתאים

היות והמעקות המשווקים כיום נבנים תוך הקפדה על התקני בטיחות גבוהים וקפדניים, מרבית השיקול בבחירת סוג המעקה נוגע דווקא לפאן העיצובי שלו ולהתאמתו לחלל הבית כולו. לכן, בעת בחירת מעקה לגרם המדרגות או למרפסת הביתית, חשוב על התאמתו לקו העיצובי הכללי של הבית, על מנת ליצור מראה אחיד, מתמשך והרמוני.

מחירים מומלצים של מעקות בטיחות

מחירי המועקות נקבעים לרוב בהתאם לסוג החומר ממנו הם בנויים ובהתאם למותג המייצר אותם. אולם, אם בעבר מחירי המעקות היו גבוהים במיוחד כיום, הודות לתחרות הגדולה הקיימת בשוק, ניתן לרכוש מעקות בטיחות במחירים שווים לכל כיס. אולם, בעת רכישת המעקה עליך להקפיד כי הוא נושא תו תקן המצביע על חוזקו ומבטיח את עמידותו לאורך שנים.

מעוניין לקבל ישירות אליך הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לרכישת מעקה בטיחות מזכוכית מעוצבת? הצטרף עוד היום לשירותי האתר ותיהנה מהצעות המחיר המשתלמות ביותר לרכישת מעקות איכותיים, עמידים, חזקים ויפים מצד טובי היצרנים והמשווקים בכל רחבי הארץ!

השירות באתר ניתן ללא כל עלות וללא כל התחייבות.