סורגים מחירים

סורגים מחירים

גלה הכול על סוגי סורגים מחיר ומה משפיע עליו

התקנת סורגים היא כמעט עניין הכרחי היום לכל בית; בעלי דירות שנמצאות בקומה הראשונה או השנייה חייבים להיות מעודכנים לגבי מחירי סורגים, וכמו כן בתים פרטיים שלא צריך לטפס לשום מקום על מנת לפרוץ אותם, אלו הרוצים להגן על מזגנים גדולים ויקרים והסיבות עוד רבות. הכול על סורגים מחירים בפנים.

מה קובע מחירי סורגים?

טווח המחירים עלול להיות רחב למדי. קובעים את המחיר בין היתר גם לפי המטרה עבורה הם משמשים; הגנה מפני פריצות, שמירה מפני נפילות וכדומה, אך באופן כללי, להלן רשימה חלקית של הקריטריונים המשפיעים על סורגים מחירים:

  • רוחב ומידת עובי הסורג – סורג עבה הוא סורג שקשה הרבה יותר לחתוך אותו כדי לפרוץ אל תוך הבית ולכן הוא גם יקר יותר. לבחירת העובי הנכון, כאן נכנס לתמונה גם התפקיד שיש לסורג; אם המטרה היא רק לשמור מפני מעבר או נפילות מקומה גבוהה, סורג דק יותר ושטוח של כמה מילימטרים בודדים (כ-5 מ"מ) יכול להספיק, בעוד שהגנה על הבית והרכוש מפני פריצות תצריך משהו קצת יותר רציני – סורג בעובי 14 מ"מ ורחב.
  • צבע – צבעי הסיליקון נחשבים לזולים והחסכוניים ביותר שיגנו על הסורגים מפני חלודה והתבלות. עם זאת יש לדעת שהם אינם עמידים לאורך זמן ויהיה צורך לבצע צביעה חוזרת כל כמה זמן. הצבע שיחזיק מעמד הכי הרבה זמן ועל כן גם ישפיע על מחירי סורגים יהיה מסוג אפוקסי.
  • דוגמאות – סורגים בדוגמאות ססגוניות מיוחדות שיבדילו את החלונות שלכם משאר דייריי הבניין ישפיעו גם הם על סורגים מחיר והתקנה. סורגים מעוצבים יטשטשו מעט את התחושה הקלסטרופובית שהסורגים עלולים ליצור בבית ויקנו לעצמם מעמד של עוד אלמנט עיצובי לכל דבר.
  • סוג ההתקנה – התקנה על משקופים או על הקיר, התקנה חיצונית או פנימית וכדומה. אופן ההתקנה ישפיע על זמן העבודה שייקח למתקינים על מנת להשלים את המשימה ולכן ישפיע גם הוא על המחיר.

סורגים מחירים- כמה עולה להתקין סורגים?

כדי לא לשלם על סורגים יקרים שאין ממש צורך בהם, כדאי לקבל ייעוץ ממתקינים ויצרנים. זה יהיה הצעד הראשון שתוכל לעשות כדי לחסוך קצת בעלות הסורגים. טווח מחירי סורגים ינוע ברוב המקרים בין 300 שקלים ואפילו עד 700 שקלים לעיתים.

סורגים מחיר טוב והתקנה מהירה!

פרצו לך הביתה ואתה מרגיש לא מוגן? יש ילדים קטנים בבית ואתה חושש שיוכלו ליפול מגובה רב? שמור על הבית והמשפחה שלך, ואנו בעל בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל נסייע לך לעשות זאת! מילוי הטופס הבא שלפניך יפנה אליך במהירות מתקיני ומתקני סורגים לבית מהם תוכל לקבל הצעות מחיר לסורגים חדשים וחזקים. השירות ניתן לך ללא תשלום או התחייבות מצדך!