מעקות עץ

מעקות עץ

שמור על בטחון הילדים בעזרת מעקות מעץ

מה שנראה לך כמו הבית הבטוח והחם עלול להוות צירוף של מלכודות קטלניות עבור ילדים קטנים או בעלי חיים שאתה וודאי שואף להגן עליהם מכל משמר. יש מדרגות בבית? איך תוכל לשמור על ילדיך שלא יפלו וידרדרו בהן? גם מרפסת למשל עלולה לסכן מאוד את יושבי הבית ולהצריך התקנה של כמה מעקות עץ או מעקה מעץ. בוא וגלה כיצד להפוך את הבית לבטיחותי יותר בקלי קלות ובמחיר מפתיע.

מעקה עץ – מגוון של שימושים

ייתכן כי תשאל את עצמך, עבור מה אני צריך מעקות מעץ? ובכן, מעקה מעץ יכול לשמש אותך למטרות מרובות ולאיזורים שונים בבית, כגון:

  • מעקה למדרגות – מדרגות שנמצאות בבית או חדרי מדרגות בבנייני מגורים מהווים סיכון רב לילדים קטנים, קשישים, כלבים וחתולים. מעקה עץ איכותי שיותקן בגובה הנכון ישמור מפני נפילות וימנע סטיות אל הצדדים.
  • מרפסות – בניגוד למה שעלולים לחשוב, לא חייבים להתקין סורגים מנוכרים במרפסת כדי שלא יפלו ממנה למטה. גם מעקות עץ יוכלו למלא את אותו התפקיד והם יהיו חינניים יותר ונעימים יותר לעיניי המתבונן. כמו כן, גם למרפסת קרקע לא גבוהה מעקות יכולים להיות תוספת מעניינת ויפה שתשמור מעט על הפרטיות שלך בבית ותעביר את המסר "אין כניסה" בעדינות ובחום.

מחירי מעקות עץ

טווח המחירים של מעקות באופן כללי מושפע מגורמים כגון סוג החומר; עץ כזה או אחר, שילובים של עץ עם מעקה מזכוכית, מעקה נירוסטה, מתכת וכדומה. בנוסף וכמו גם בבנייה של דקים ופרגולות, לסוג האיכות חלק לא קטן בקביעת המחיר, סוג הצבע איתו עושים שימוש וכו'. גם גודל ורוחב המעקה משחקים תפקיד וכך גם מיקום ההתקנה.

מעקה מעץ, זכוכית, מתכת ועוד

כמובן שמעקה לא חייב להיות מעקה עץ. היום קיים מבחר גדול בכל תחום הגידור, הסורגים והמעקות וניתן למצוא אותם גם מחומרים כמו זכוכית, נירוסטה, אלומיניום, מתכת וכיוצא באלה, ואפשר גם לשלב ביניהם כדי לקבל מראה עשיר, יצירתי ומעוצב לכל חלל.

מעקות מעץ בלי להתרוצץ!

אנו בעל בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל רוצים לחסוך לך זמן של חיפושים מתישים, השוואות מחירים וסקרים. רוצה לקבל הצעות מחיר בלי להמתין על קו הטלפון לנציג שירות ולשלם על שיחה? אין לך עם מי להתייעץ לגבי מעקות עץ? השלם את השדות כאן למטה וקבל יעוץ ומחירים עד אליך, בחינם וללא התחייבות מצדך!