מעקה זכוכית מחיר

מעקה זכוכית מחיר

שמור על עיצוב ביתי יפה בעזרת מעקה זכוכית

צריך לגדר את המדרגות אך לא רוצה לפגוע בעיצוב הנקי והיפה של הבית? היום, בשביל בטיחות לא צריך להתפשר על איכות או על סגנון. מעקות, גדרות וסורגים יש מכל הסוגים והמינים וגם אתה יכול לבחור את מה שיתאים לאופי הכללי של הבית שלך בקלות ומבלי להרגיש שהקרבת. הכול על מעקה זכוכית מחיר, מעקות מעץ ועוד.

מעקות יכולים לשמש לכל מיני מטרות, אך המהות שלהם הוא לשמור על דבר אחד, גבולות; לחסום מעבר, כניסה או יציאה מן המרפסת המרוצפת בחצר, לשמור שילדים לא יפלו ממרפסת בקומה גבוהה, לגדר מדרגות בתוך הבית, לסגור מקלחון בחדר האמבטיה וכיוצא באלה.

אנשים רבים שעיצוב הבית חשוב להם עומלים חודשים ואף שנים להשלמת מראה ייחודי של ביתם תוך שילוב מגוון של אלמנטים בצורה המושלמת והנעימה ביותר. מעקה כזה או אחר עלול להחשב כמשהו שיפגע בשלמות ההומוגנית הזו, אך לא כך הדבר. ישנם מגוון סוגים של מעקות מעוצבים מזכוכית, מנירוסטה ומסוגים נוספים.

מעקה זכוכית מחיר ויתרונות

היתרון הגדול והבולט ביותר שיש למעקות זכוכית הוא שהם שקופים. משום כך, הם לא מפריעים בעין והם כמעט בלתי נראים. זאת בניגוד למעקות עץ למשל, נירוסטה או מעקות מתכת שיש להתאים אותם בקפידה לסגנון הסלון והבית בכלל שכן הם בולטים למדי. בנוסף, לזכוכית יש את הכוח להקנות מראה מודרני ויוקרתי לכל חלל, בין אם בית או משרד.

זכוכית ניתנת לניקיון בקלות יתרה באמצעות חומרי ניקוי רגילים לחלונות או מראות וסמרטוט. היא לא נזקקת כמעט בכלל לתחזוקה נוספת, וזאת בניגוד לעץ לדוגמא, שמראהו מתבלה במהירות משריטות, צבע שדהה ועוד.

עם זאת, יש לזכור שזכוכית היא חומר שביר. לכן מצד אחד מעקה כזה יכול לשמור על הילדים מלפול מן המדרגות, אך מצד שני יש לוודא שהם אינם מטיחים דברים בזכוכית או משחקים בכדור בתוך הבית כדי להבטיח שהמעקה לא יישבר.

מה שחשוב בהתקנת מעקות זכוכית הוא לוודא כי המתקין מקצועי ובעל ניסיון וכי הוא מחבר את המעקה בצורה הבטיחותית והיציבה ביותר. מחיר המעקה תלוי בין היתר בעובי הזכוכית, בחוזק שלה ובדוגמא המיוחדת שתבחר.

על מעקה זכוכית מחיר, יעוץ והתקנה

דוחה את גידור המרפסת או המדרגות מפאת חוסר זמן? העזר בשירות היחודיי שלנו לקבלת ייעוץ, מידע והצעות מחיר ממיטב מתקיני המעקות והסורגים! מלא את הטופס הבא וחסוך לעצמך כסף, זמן ומאמצים. השירות הוא חינמי ולא מחייב מבחינתך!