מעקות אלומיניום

מעקות אלומיניום

מעצב את ביתך? מעוניין לרכוש מעקות אלומיניום איכותיים ומעוצבים? מה הבעיה? אצלנו בעל בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל תמצא הצעות מחיר משתלמות במיוחד לעיצוב ולרכישה של מעקה אלומיניום.

יתרונותיו של מעקה אלומיניום

מעקות האלומיניום הותיקים ידעו גלגולים רבים מאז המצאתם לראשונה. בעבר, נהגו מעקות אלה לפאר את מרבית הבתים בהם נדרשו להצבת מעקה, אך בעקבות פיתוחים ודפוסים דקורטיביים מודרניים, הפכו מעקות אלומיניום לשכיחים פחות.

יחד עם זאת, מעקות האלומיניום המודרניים נותנים תחרות יפה ליתר סוגי המעקות וכיום, ניתן לראותם יותר ויותר גם בבתים בעלי קווים עיצוביים עכשוויים. לצד יתרונו העיצובי הבולט, מעקה האלומיניום משמש בראש ובראשונה כפריט בטיחותי ופונקציונאלי המגן על בני הבית מפני נפילות ומעידות מסוכנות במדרגות.

אף על פי שמחירם של מעקות האלומיניום הינו גבוה באופן יחסי, מראם המעוצב אשר מקנה איכויות יוקרתיות וייחודיות לחלל הבית כולו, כמו גם חוזקם הרב, מציבים את מעקות האלומיניום בראש הפירמידה. גורמים אלה ואחרים, הופכים את מעקות האלומיניום המעוצבים, האיכותיים והחזקים למבוקשים יותר ויותר.

כיצד לבחור איש מקצוע לעיצוב ולהתקנה של מעקות

היות ומדובר לפני הכול בפריט בעל חשיבות בטיחותית גבוהה, לעולם אין להקל ראש בבחירת איש המקצוע אשר יבנה ויתקין את המעקה. בעת בחירת איש המקצוע יש להקפיד על הקריטריונים הבאים:

  • בקש מבעל המקצוע לצפות בתיק העבודות המקצועי שלו. באמצעות תיק העבודות תוכל לקבל מושג אודות כישרונו ואודות יכולותיו של בעל המקצוע.
  • בקש מבעל המקצוע להציג בפניך המלצות מצד לקוחות עבר מרוצים.
  • בקש מבעל המקצוע הצעת מחיר מפורטת אשר תכלול בתוכה את מגוון החומרים בהם הוא מתעתד להשתמש. בחן את איכותם של החומרים וודא כי הם בעלי תו תקן.
  • בקש מבעל המקצוע תעודת אחריות מקיפה בעבור המוצר שרכשת. תעודת האחריות תעמוד לרשותך בכל מקרה של תקלה או בעיה.

מחפש מידע על מעקות פנים מאלומיניום ומחומרים אחרים? מעוניין לקבל ישירות אליך הצעות מחיר משתלמות לרכישת מעקה איכותי ומעוצב? מלא את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ואנו בפורטל אלומיניום נפנה אליך את ההצעות המשתלמות ביותר ללא עלות וללא התחייבות.