מעקות ברזל למדרגות

מעקות ברזל למדרגות

מחפש לדעת כמה עולה להתקין מעקות ברזל למדרגות?

ברזל הוא חומר חזק ונפוץ. לכן הוא יכול לשמש לבניית בתים, דלתות ושערים ובין היתר גם עבור מעקה ברזל למדרגות להגנה על דיירי הבית מפני נפילות. עם זאת, חשוב לדעת איך לעבוד ולהרכיב אותו כדי שהחומר ישמור על עצמו מפני חלודה ועודף ובעיקר כדי שלא יגרום לנזק יותר מתועלת.

מעקות ברזל למדרגות בונים נכון

בתים או דירות שזקוקים להתקנת מעקה ברזל למדרגות הם בדרך כלל כאלו שמספר המדרגות בהם הוא רב ומוליך אל קומות גבוהות שקיימת סכנת נפילה אמיתית מהן בעיקר עבור ילדים, אנשים מבוגרים או בעלי חיים. לעיתים צורת המדרגות מעוקלת והן קטנות וצרות, מה שמהווה סכנה אף גדולה יותר.

יצרני המעקות של היום מודעים לצורך לספק גיוון עשיר לצרכנים שלהם ולכן תוכל למצוא בשוק מעקות מסוגים רבים; זכוכית, עץ, נירוסטה, אלומיניום וגם כמובן מעקות ברזל למדרגות. לא רק שקיים מבחר בחומרים אלא גם בדוגמאות, בעיצובים והסגנונות. עם ברזל למשל אפשר ליצור צורות נהדרות, ממש עבודות אומנות כך שיוסיפו המון יופי וחן לעיצוב של הבית.

יש כמה דברים שיש לזכור ולבדוק לגבי מעקות מברזל. הראשון הוא גודל הרווחים בין קורות הברזל. על הקורות להיות צפופות במידה הראויה כך שראש, יד או רגל של ילד קטן לא יוכלו להתפס ביניהם ולפצוע אותו, או במקרים חמורים יותר אפילו לגרום לחנק. התקנה נכונה היא מהותית בכל הנוגע למעקות סוג זה, כשם שהיא מהותית עבור מעקות זכוכית.

דבר שני, יש לוודא שהגימורים והצבעים שמשתמשים בהם כדי לצפות את הברזל הם איכותיים. ובכל מקרה, כדי לא להגיע למצב שאתה מחליף את המעקה כל כמה חודשים, אל תשכח לקבל לידיך את תעודת האחריות!

כמה עולה מעקה ברזל למדרגות?

רוצה לחסוך כסף על מעקות? לא בטוח אם אתה מחפש מעקות חוץ, מעקה עץ, ברזל או זכוכית? קבל הצעות מחיר אטרקטיביות וייעוץ לגבי מעקות וסורגים דרך פורטל אלומיניום; מלא את הטופס הקצר שמולך ותוכל להנות משירות ייחודי וחינמי שלא יחייב אותך!