מסגריות

מסגריות

מצא עוד היום מסגרים מנוסים!

כמעט כל בעל בית מגיע למצב שהוא זקוק לעבודות מיסגור; מסגרות לתמונות, שערים, סורגים לחלונות ולמרפסות, גדרות ועוד הם עניין שבשגרה ועל כן קיימות היום מסגריות רבות שיבצעו כל הרכבת סורגים במקצועיות בלתי מתפשרת. רוצה לדעת איך למצוא אותן וכיצד לקבל מחירים טובים?

על מסגרים וסוגי עבודות

עבודות מיסגור עוסקות בעיקר בברזל. מסגרים ידעו לעצב ולתכנן כל סוג של סורגים בהם יש צורך; ברמות עובי שונות שיהיו יעילות כנגד פריצה ובעיצובים מרשימים וייחודיים תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר והעיטורים העדינים ביותר. אין ספק שעל המסגר להיות בכל חוש יצירתי ואפילו כשרון לא מבוטל לצורך ביצוע המשימות הללו ולדעת כמעט "להרגיש" את הברזל כדי להתנהל איתו בצורה שתפיק תוצאות טובות.

עבודתן העיקרית של מסגריות מתרכזת בהתקנים הבאים:

  • שערים לבתים פרטיים, מפעלים, מוסדות ציבור וכדומה.
  • סורגים לחלונות ומרפסות
  • מעקי בטיחות למדרגות או מרפסות, בתי ספר

מחירי סורגים תלויים במשתנים רבים. בין היתר, עובי ורוחב הסורגים ישפיעו על המחיר וגם אופן ואיזור התקנה; האם זו התקנה חיצונית או פנימית, על גבי קיר או משקופים וכו', צביעת הסורגים בצבעים מיוחדים עמידים יותר או פחות, וכמובן שכל מסגריה פרטית יכולה לנקוב בטווח המחירים שלה לגבי עבודות המיסגור השונות שהיא מספקת.

כמו בכל עבודה רצינית שיש לעשות עבור הבית, ובעיקר התקנת סורגים הנושאת על גבה תפקיד כה חשוב של שמירה על הרכוש והבטחון של הדיירים, חשוב לוודא שמאחורי המסגר עומדות שנים רבות של ניסיון.

אם חשובים לך העיצוב ורמת הפירזול, תמיד תוכל לבקש לראות תיק עבודות של המסגריה או לבקר בבתים של צרכנים קודמים ולהתייעץ איתם לגבי השירות שניתן להם וכיצד מחזיקים מעמד הסורגים שהותקנו בביתם לאורך השנים.

מסגריות יוצאות במבצעים מדהימים!

מחפש בנרות אחר מסגריות במרכז? רוצה להיות הראשון לקבל מבצעים חסרי תקדים ממסגרים מובילים? זה ממש פשוט! כל שעליך לעשות הוא למלא את טופס ההפנייה שבתחתית העמוד בחינם וללא התחייבות מצדך ולקבל פניות ומחירים מעולים מיצרני סורגים ומתקינים מומחים בתחומם.