מעקה למרפסת

מעקה למרפסת

בעל בית, הישמר מנפילות קטלניות באמצעות מעקה למרפסת

אחת לכמה זמן מתפרסמת ידיעה בחדשות על נפילה של ילד ממרפסת או בזמן שניסה לתלות או להוריד כביסה. זאת משום שילדים לא תמיד מודעים לסכנות הסובבות אותם, וכאן בדיוק אנו המבוגרים נכנסים לתפקיד שנועדנו בראש ובראשונה לבצע: הדאגה והשמירה על בטחונם. זאת אומרת שאם יש סיכוי הקל שבקלים ליפול מגובה אצלך בבית, אין מנוס מלהתקין מעקה למרפסת.

סוגי מעקות מרפסת

תשמח לגלות שאין הגבלה כמעט לסוגי המעקות הקיימים היום. בין אם המראה העיצובי של המרפסת חשוב לך ובין אם לאו, תוכל להשיג מעקה למרפסת ממגוון של חומרים ובשלל דוגמאות, פירזולים ועיצובים:

  • מעקה מעץ – מעקות מעץ מקנים לבית ולמרפסת מראה כפרי וחמים. הם נחשבים לבטיחותיים ויעילים בדיוק באותה מידה כמו סורגים מברזל כל עוד לא מדובר בהגנה גם מפני פריצות, אז הברזל מתגלה כחזק הרבה יותר.
  • סורגים מברזל – החזקים והיעילים ביותר שגם יחסמו מעבר או נפילה מטה וגם יקשו על גנבים לפרוץ אל תחום המרפסת והבית. סורגי הברזל של היום לא חייבים לתת תחושה של כליאה ויכולים להגיע במגוון של צורות ועיצובים מיוחדים ובהזמנה אישית. מחירו של מעקה מברזל עלול להגיע עד 500 שקלים למ"ר ויותר.
  • מעקה מזכוכית – בניגוד למעקות המצויינים לעיל, מעקות מרפסת העשויים זכוכית לא יפגעו בנוף הנשקף מן המרפסת ולא יחסמו את הראיה אלא רק את הגוף, המטרה העיקרית שלשמה הם מותקנים. עם זאת, הם אינם זולים (כ-1000 שקלים למ"ר עבור מעקה יחסית פשוט ובסיסי מבחינה עיצובית) וצריך לדאוג כל הזמן פן יישברו ויגרמו לפציעות חמורות אז יהיה צורך להחליפם בסורגי ברזל, האלטרנטיבה הבטוחה יותר.

כמה עולה מעקה למרפסת?

מחפש מחירים מצויינים של מעקות מרפסת ולא מוצא? מתעניין לגבי התקנת סורגים למרפסת? אתה עמוס בעבודה ואין לך זמן לטלפונים? איתנו לא תצטרך לעבוד כל כך קשה! השאר את הפרטים האישיים שלך כאן בפורטל האלומיניום ונפנה אליך בחינם לגמרי וללא כל התחייבות מצדך מתקיני סורגים, מעקות וכדומה לקבלת הצעות מחיר ולשמירה מירבית על בטחון משפחתך.