מעקות נירוסטה

מעקות נירוסטה

בונה בית חדש? מחפש מעקה מעוצב ובטיחותי? על מעקות נירוסטה כבר שמעת?

יתרונותיהם של מעקות נירוסטה

מעקות הנירוסטה הינם מעקות מעוצבים ומודרניים, המהווים את המילה האחרונה בתחום מעקות הפנים הדקורטיביים. מעקות אלה נחשבים לבטיחותיים, עמידים וחזקים במיוחד ומהווים פתרון פונקציונאלי יעיל למניעת נפילות בעת העלייה והירידה במדרגות הביתיות.

מעקות הנירוסטה משווקים לרוב בקשת רחבה של עיצובים ייחודיים אשר מקנים לבית מראה מוקפד ויוקרתי. בנוסף, ניתן לשלב את המעקות הללו יחד עם חומרים נוספים כגון עץ או זכוכית, המשדרגים רבות את מראה המעקה והופכים אותו ליוצא דופן ביופיו.

כמה עולה מעקה נירוסטה

בעקבות התחרות הגדולה המאפיינת את שוק המעקות המעוצבים, מחירי המעקות הללו נעים בטווח רחב. אולם, בעוד שמחירים גבוהים במיוחד אינם בהכרח מעידים על איכות יוצאת דופן, מחירים זולים במיוחד, בהחלט עשויים להעיד על טיב נמוך.

לכן, בבואך לרכוש מעקה לביתך, הקפד לבצע סקר שוק נרחב והקפד לבחון את טיבם של חומרי הגלם מהם עשוי המעקה. דרך יעילה לוודא את איכותם של חומרי הגלם היא באמצעות הקפדה על שימוש בחומרים נושאי תו תקן.

כיצד לבחור איש התקנת מעקות

פרט חשוב נוסף בהצבת מעקה בתוך הבית הוא בחירת איש ההתקנה הנכון. היות ומדובר במוצר אשר בראש ובראשונה נועד על מנת למנוע נפילות ומעידות מסוכנות, על איש ההתקנה להיות בעל ידע מקצועי הכרחי, אשר יבטיח התקנה נאותה של המעקה.

בעת בחירת איש ההתקנה כדאי להקפיד על הדברים הבאים:

  • בקש מאיש ההתקנה שיציג בפניך המלצות מצד לקוחות עבר שלו.
  • בקש מאיש ההתקנה תעודת אחריות מלאה ומקיפה בעבור עבודת ההתקנה אותה הוא מבצע.
  • וודא שאיש ההתקנה עומד לרשות לקוחותיו בכל עת בה מתעוררת בעיה במעקה אותו הוא התקין.

מחפש מעקה איכותי ודקורטיבי? מעוניין באיש התקנה מנוסה ובעל ידע מקצועי? אצלנו בעל בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל תמצא הצעות מחיר לרכישת מעקות איכותיים ובטיחותיים, כמו גם אנשי מקצוע מומלצים בתחום התקנת המעקות בכל רחבי הארץ.

מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נפנה אליך את מיטב ההצעות ללא כל עלות וללא כל התחייבות!