מעקות מעוצבים

מעקות מעוצבים

בונה בית חדש? מחפש מעקות מעוצבים? הגעת למקום הנכון! אצלנו בעל בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל תמצא מגוון רחב של מעקות מעוצבים במרחק הקלקה!

עיצוב מעקות – מגמות עכשוויות

אם בעבר הלא רחוק מרבית מן המעקות אשר הותקנו בבתים פרטיים היו עשויים מאלומיניום כיום, שוק עיצוב מעקות מאופיין בשימוש בקשת רחבה של חומרי גלם שונים כגון עץ, מתכת, זכוכית ועוד. אולם, גם מעקות האלומיניום הישנים והטובים עברו מהפכה של ממש והפכו למסורבלים פחות ומעוצבים יותר.

כיצד לבחור מעקה מעוצב לבית

בבואך לרכוש מעקה מעוצב לבית פרטי, כדאי שתתאים אותו לעיצוב הבית כולו. לדוגמא – אם ביתך מאופיין בקווים נקיים, חדים ומודרניים, סביר להניח שמעקה אלומיניום מודרני או מעקה משולב בזכוכית, ישתלבו מצוין בחלל הבית שלך ויקנו לביתך מראה ייחודי ומוקפד. לעומת זאת, אם ביתך מתאפיין בקווים כפריים, מעקה העץ ישרת את הקו הדקורטיבי השולט בביתך היטב.

אף על פי שנושא העיצוב מהווה סוגיה חשובה במיוחד בעת בחירת מעקה לבית, אין להקל ראש בבחינת טיבו ואיכותו של המעקה. זכור! מעקה הבית משמש בראש ובראשונה כפריט בטיחותי הנועד למנוע מעידות במדרגות ורק אחר כך כפריט עיצובי ודקורטיבי.

דרך יעילה אשר באמצעותה תוכל לבחון את חוזקו ואת עמידותו של המעקה, היא פשוט מאוד לבקש מייצרן המעקות מפרט טכני מלא המכיל בתוכו את כלל חומרי הגלם מהם עשוי המעקה. לאחר שהמפרט יהיה בידיך, הקפד לבחון את טיבם של כל אחד ואחד מחומרי הגלם השונים, באמצעות התייעצות עם אנשי מקצוע מומחים ומנוסים.

פרט חשוב נוסף הנוגע לרכישת מעקה לבית הינו בחירת איש ההתקנה הראוי. היות והמעקה אמור לשמש אותך ואת בני ביתך בעת עלייה וירידה במדרגות, התקנתו צריכה להתבצע תוך הקפדה על כללי הבטיחות הראויים. לכן, שכור את שירותיו של איש התקנה מנוסה ובעל קבלות בתחום, אשר ידע כיצד להתקין את המעקה על הצד הטוב ביותר.

זקוק לשירותי התקנת מעקה למיטה, למדרגות או לכל מקום אחר בביתך? מעוניין לקבל ישירות אליך הצעות מחיר משתלמות לרכישת מעקה איכותי ומעוצב? מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נפנה אליך את מיטב ההצעות מצד מיטב היצרנים ללא עלות או התחייבות.