סורגים לחלון

סורגים לחלון

כך תבחר סורג לחלון שיתאים לצרכיך

הידעת? סורגים יש להתאים על פי צורך ספציפי ומטרה מדוייקת. מבחר הסורגים של היום הוא אדיר; סורגים לחלון קטן או גדול, סורגים מתקפלים או קבועים, סורגים שקופים או מברזל והאפשרויות הן רבות ומרובות. איך תדע מה מתאים לך ולתקציב שקבעת לעצמך?

סורגים לחלון מכל הסוגים

מחפש סורג לחלון? כדאי שתגדיר קודם כל בשביל מה אתה צריך אותו ואיך היית רוצה שהוא יראה בבית שלך:

  • חלון רגיל, דלת של מרפסת או אולי בכלל מזגן? ההבדל בין סורגים עבור החלונות בחדרי השינה לבין סורגים עבור דלת המרפסת, גידור המרפסת או עבור המזגן העומד בחוץ הם גדולים; גודלם, רוחבם והדוגמאות בהם הם מגיעים נבדלים מאוד אחד מהשני ולכן חשוב לפני הכול לדעת לתאר את סוג החלון או את מה שרוצים לגדר.
  • מניעה של פריצה או נפילות? האם אתה מבקש להגן על דיירי הבית שמא יפלו מן המרפסת אל הארץ או שאתה חושש מפני גנבים? ההבדל יתבטא בעיקר בעובי הסורג. סורגים שנועדו למנוע מגנבים לחדור אל שטח הבית שלך יצריכו לפחות 12 מ"מ עובי, הרבה יותר ממה שדרוש עבור סורגים שעיקר המטרה שלהם למנוע נפילות (כ-5 מ"מ בלבד!)
  • סורגים לחלון שקופים, ברזל או אולי מעקה מעץ? אם לא היית רוצה לפגוע בעיצוב הבית ולהתפשר על כל סוג של סורג לחלון והעיקר שתהיה לך הגנה, כדאי שתהיה מודע לשלל הסורגים שתוכל לבחור מתוכם היום. למשל, סורגים שקופים מסוג חומר חזק ואיתן שרמת יעילותו מפתיעה לנוכח מראהו המעודן, האלגנטי והיוקרתי. או, אם מדובר בסורגים לצורך חסימת נפילות ניתן להעדיף דווקא מעקות מעץ ולא סורגים מברזל קשיח.

סורג לחלון עד הבית!

אין לך זמן או כוח לחכות על הקו עד שיתפנה נציג השירות? היית רוצה לקבל הצעות מחיר מיוחדות לגולשי על בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל ישר עד אליך? קיבלת! מלא את הטופס הבא ונפנה אליך יצרנים של סורגים לחלון ומעקות בחינם, בהקדם האפשרי ובלי לחייב אותך במאום.