מעקות מתכת

מעקות מתכת

מעוניין לרכוש מעקה מתכת לבית ולא יודע מהיכן להתחיל?

מעקה מתכת הוא חלק חשוב בבית ובעסק. לכל גרם מדרגות חייב להיות מעקה אשר יגן מפני נפילה. המעקה הוא כמו עוד רהיט בבית, משום שנראותו בבית היא מוחלטת ולא ניתן להתעלם ממנו. מעקה מתכת ישלב גם את הפן הבטיחותי באופן מקסימלי וגם את הפן העיצובי. פה בפורטל האלומיניום תוכל למצוא סוגי מעקות שונים ולהתרשם מהמבחר בתחום.

מעקות מתכת – שלל עיצובים מרהיבים

מעקות מתכת קיימים בעיצובים סטנדרטיים לחובבי הפשטות, אך ניתן למצוא גם מעקות מתכת בעיצובים כיד הדמיון הטובה. התקנת מעקה נפחות כמו גם עבודות פרזול מיוחדות ואלמנטים שונים יעניקו לבית מראה יוקרתי ומקורי. ניתן לקבל עיצוב אישי ללקוח על פי טעמך. פרזול אישי בעבודת יד יעלה מעט יותר, אך תוכל להיות בטוח שאין עוד אחד כזה באף בית למעט שלך. מעקה פנים יהיה שונה בעיצובו ממעקה חוץ, אך ניתן ליצור מעקה בעל דמיון לפנים הבית, כך שתישמר הרמוניה עיצובית כללית.

בטיחות מעל לכל

הדבר החשוב ביותר שיש להתייחס אליו בתחום המעקות הוא עניין הבטיחות. בענף המעקות ישנו תו תקן בטיחותי על פיו כל יצרן צריך לעבוד ואסור לו לחרוג ממנו. בניית מעקה לא תקני עשויה לגרור מצבים מסוכנים ביותר, כמו נפילות ושברים, שיגרמו מעבר לנזק הבריאותי לאדם הנפצע, הסתבכות משפטית סבוכה לא רק ליצרן, כי אם גם לבעל המעקה. לכן, בדוק היטב שרכשת מעקה בטיחותי ותקני למען מניעת מצבים בלתי רצויים בעתיד.

פורטל האלומיניום – אתר הסורגים והמעקות של ישראל

לא משנה אם אתה לקוח פרטי, לקוח עסקי, מוסד או מפעל. לכל צורך יש את הפתרון המותאם לו, ובפורטל האלומיניום תוכל ללמוד ולהבין יותר בנושאים השונים. בפורטל האלומיניום נוכל לאתר עבורך מסגרים עצמאיים, מסגריות גדולות, חברות סורגים ומעקות נבחרות ומומלצות. תוכל לקבל הצעות מחיר לפי בקשתך הרלוונטית ולבחור לך את ההצעה הנראית לך ביותר.

איך נהנים עוד היום משירותי האתר? פשוט מאוד. השאר את פרטיך האישיים בטופס ההצטרפות וקבל במהרה הצעות מחיר משתלמות במיוחד.