מסגריות במרכז

מסגריות במרכז

גלה על הפיתוחים החדשים של מסגריות במרכז

כשרוב האנשים חושבים על המילה "סורגים", בדרך כלל עולה להם לראש תמונה של סורגים ישרים ומשעממים שמעבירים חזק את התחושה של חוסר היכולת לצאת החוצה למרות שמטרתן להגן מפני חדירה פנימה אל תוך הבית. אך כל מסגריה במרכז חייבת להתעדכן בכל החידושים הקיימים היום בתחום הסורגים. מה בעצם השתנה עם השנים?

מסגריות במרכז והסורגים המפתיעים

האם שמעת פעם על סורגים מתקפלים? ומה לגבי סורגים שקופים? היום כבר ממש לא צריך להקריב את המראה החיצוני היפה של הבית למען סורגים ששום אלמנט של עיצוב לא עומד מאחוריהם. גלה כמה מהאפשרויות החדשות העומדות לרשותך:

  • סורגים שקופים - הטרנד העכשווי בתחום הסורגים. מדובר בסורגים לכל דבר שיגנו היטב על הבית מפני פריצות או חדירות לא רצויות, רק שהם פשוט בלתי נראים. בצורה כזו הם ישתלבו באופן מושלם והומוגני עם המרפסת והנוף בחוץ בלי להוות מחסום בולט או גוף זר בבית.
  • סורגים מתקפלים – כשמם כן הוא; ניתן לקפל את הסורגים הללו על פי הצורך; בלילה או כשיוצאים מן הבית מורידים אותם מטה או מסיטים הצידה ונועלים, בעוד שבמשך היום כשרוצים לשמור על כניסה חופשית, משאירים אותם למעלה, הם לא מפריעים ואיש אינו רואה אותם. יש לציין שסורגים הניתנים לפריצת מנעול נחשבים לפחות בטיחותיים וחזקים מאשר סורגים מקובעים.

מה לבקש מכל מסגריה במרכז, בצפון או בדרום שתגיע לעבודה אצלך בבית? ראשית, תעודת אחריות. סורגים מברזל הם התקנים שנוטים להחליד במהרה אם לא נצבעו בשכבות צבע מתאימות. לכן כדאי לדעת שאתה מכוסה מהבחינה הזו.

שנית, בידקו שהרווחים של הסורגים נבנו בדיוק בגדלים הנכונים. רווחים גדולים מספיק להכנסת ראש של ילד קטן למשל עלולים להוות סכנה גדולה לילדים בבית.

מחפש מסגריה במרכז?

אם אתה מחפש מסגריות באזור המרכז, מסגריות בירושלים ואפילו בדרום הגעת למקום הנכון! מלא את הטופס הקצר שלפניך וקבל פניות מכמה מסגריות במרכז ומתקיני סורגים אמינים ומקצוענים באיזור מגוריך שישמחו להעניק לך שירות איכותי מיוחד לגולשי פורטל האלומיניום והצעות מחיר שידהימו אותך. כבר אמרנו שזה חינם לגמרי ולא מחייב אותך בשום אופן?