המלצות סורגים לחלונות

חלונות בלגיים

מחפש המלצות על סורגים לחלונות?

לאור מקרי אלימות ופריצות רבים לבתים בשנים האחרונות, הפכו סורגים לחלונות לאביזר מבוקש מאוד, ולא רק לדירות בקומות הנמוכות כמו שהיה נהוג בעבר.

נקודה נוספת למחשבה היא מחקר שפורסם לאחרונה שהראה שאנשים ישנים טוב יותר כאשר הם מרגישים בטוחים בביתם. הדרך הטובה ביותר להרגיש בטוח היא להתקין סורגים בכל החלונות בבית.

סינון חכם של המלצות סורגים לחלונות

בבואך לקבל המלצות סורגים לחלונות חשוב שתכיר את הנתון הבא – הסורגים והמעקות הנמכרים בארץ אינם נדרשים לעמידה בתקן של מכון התקנים המהווה המלצה בלבד. המשמעות היא שכל אחד יכול להגדיר עצמו כמתקין סורגים. מיותר לציין כי המחיר שמשלמים על כך יכול להיות כבד מאוד.

מעבר להגנה מפני פריצה, על הסורגים לאבטח גם ילדים ובני נוער הנשענים על הסורג בקומות גבוהות ולמנוע במקרה הגרוע את נפילתם. סורג שלא יותקן כהלכה לאדן החלון יכול להוות גורם סיכון ליקרים לך.

לכן, אל תמהר לקבל מכל אחד המלצות סורגים לחלונות, אלא תוודא שהסורג שאתה מזמין, מעבר ליופי, עומד גם בתקן של מכון התקנים והמתקין העתידי הינו בעל ניסיון, כלים והמיומנויות הנדרשות לביצוע התקנה איכותית שתחזיק מעמד לאורך זמן.

בנוגע לכלל סוגי הסורגים – סורגים נפתחים, סורגים מעוצבים ומסגריות שונות למינהן, אל תתפתה לכל הצעה זולה שתקבל. כיום ישנה תחרות רצינית בענף המסגרות, מה שמבטיח ללקוחות מגוון מבצעים בתחום. רוב הסורגים המוצעים כיום עשויים מאותו חומר ולכן איכות וניסיון המתקין הם אלה שבדרך כלל יעשו את ההבדל במחיר.

ניתן למצוא סורגים במגוון דוגמאות וצבעים מה שיבטיח שמעבר להגנה על הנמצאים בבית וכמובן הגנה מאלה הנמצאים בחוץ, תוכל לקבל גם סורג דקורטיבי שלא יפגום במראה הנקי של הבית והכול בהתאם לרצונו של הלקוח.

נקודה למחשבה בשביל המתלבטים המעוניינים בדרך הזולה ביותר למגן את הבית היא ההבנה שהתקנת סורגים זהו פתרון פשוט וזול יותר בטווח הארוך מאשר התקנת מערכת אבטחה, שכירת חברת שמירה או אימוץ וטיפול בכלב שמירה.

באתר זה, על בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל, תוכל למצוא בקלות מידע חשוב על מגוון האפשרויות הקיימות היום להתקנת סורגים ומעקות בבתים ובעסקים. באפשרותך לקבל מגוון מידע אודות סורגים מכל סוג – סורגים דקורטיביים, חשמליים, שקופים ונוספים. בנוסף תוכל לקבל בקלות הצעות מחיר אטרקטיביות מבעלי מקצוע מנוסים שנבחרו בקפידה.