מסגרייה

מסגרייה

צריך עבודת מסגרות באזור מגוריך?

הזמנת עבודת מסגרות ישירות מהמסגר או הרתך יכולה להוות חיסכון משמעותי בהוצאות לעומת ביצוע אותה עבודה בחברות המתמחות במתן מספר שירותים. יופי, הזמנת סורגים, אבל אם תהית לעצמך מה עושים במסגרייה מעבר למובן מאילו, סורגים, כדאי שתמשיך לקרוא.

מסגרייה – מוצרים ושירותים

מסגריה מייצרת מוצרים רבים מעבר לסורגים המוכרים לכולנו, בין המוצרים המרכזיים שניתן להזמין ישרות מהמסגר ניתן למצוא:

  • עבודות פיתוח וריקוע בברזל, באלומיניום ובמתכות מגולוונות.
  • שערים חשמליים וידניים.
  • דלתות פח.
  • גדרות וסככות בגדלים שונים.
  • כל עבודת ריתוך נוספת על פי דרישת הלקוח.

הבדל בין מסגר לרתך

מסגרייה שוכרת שני סוגי עובדים עיקריים – מסגרים ורתכים. מסגרים הם אלו העוברים קורס מסגרות בו לומדים לעבוד ולשלב סוגי מתכות. הם רוכשים מוצרי מתכת מוכנים ומתקינים אותם בבית הלקוח. זאת בשונה מרתכים העוברים קורס רתך, שכן הם אלה שבפועל מכינים את המוצר על פי דרישת הלקוח.

רבים רואים ברתכות סוג של אומנות, אומנות הברזל, מעבר להכנת סורג או גדר מתכת פשוטה ניתן לשלב אלמנטים עיצובים שונים פרי דמיונו של הרתך.

בבואך להזמין עבודת מסגרות חשוב לוודא שהמסגריה אכן יודעת ויכולה לייצר בדיוק את המוצר המבוקש ושיש לה את כלל האמצעים לביצוע העבודה, בדגש על גלוון וצביעה.

ישנן מספר שיטות צביעה, אך יש שיטה אחת שנחשבת לטובה ביותר והיא צביעה בתנור, שכן צביעה זו שומרת על מוצר המתכת לאורך זמן. בנוסף חשובה גם רמת הגלוון, רמת הגלוון ניתנת גם היא לבחירה ומומלץ לבחור בגלוון שנעשה על ידי טבילה חמה באבץ מה שימנע כמעט לחלוטין את חמצון המתכת ויצירת החלודה ובכך ישמור עליה לאורך זמן.

עדיין לא הצלחת למצוא מסגרייה טובה באזור מגורך? זקוק לשירותי מסגריות בצפון, בתל אביב ובכל מקום אחר? נשמח לעזור, באתר שלנו על בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל, תוכל לקבל בקלות הצעות מחיר ממסגרים ורתכים מומחים העוסקים בשיטות הגלוון והצביעה הטובות ביותר. כל שעליך לעשות הוא למלא את פרטיך בטופס המצורף ונציגים מקצועיים יחזרו אליך בהקדם. בנוסף תוכל למצוא מידע נוסף על מגון עבודות מסגרות והריתוך הקיימות כיום.