מעקה כבלים

מעקה כבלים

סבתא לא מוכנה לבוא לבקר עד שתתקין מעקה?

אם אין לך מעקות בבית ובעבודה ובמידה שבטיחות הסובבים אותך חשובה לך, בין אם זה בבית עם בני משפחתך ואורחים או במקום העבודה עם לקוחות והעובדים אז כדאי שתשקול התקנת מעקות. מעקה כבלים, עץ או מתכת יספק את נקודת המשען ההכרחית שיכולה פעמים רבות למנוע נפילה כואבת, מכות יבשות, שברים ולא פחות חשוב – מכה לאגו.

שימושים שונים של מעקה כבלים

כיום השימוש במעקה כבלים תופס תאוצה לצד המעקות הסטנדרטים והמוכרים הלא הם מעקות מעץ או ממתכת. מעקה זה נחשב לחזק אף יותר ועם קונספט עיצובי מתאים הוא יצליח לסחוט מחמאות מכל אדם המעריך עיצוב מודרני.

יתרון נוסף של מעקה זה הוא שהוא מספק מעבר לנקודת משען גם הגנה מרחבית, הצבתו במרפסות תמנע התכופפות מסוכנת ואף נפילה של ילדים או אנשים מבוגרים ובו זמנית לא תחסום את הנוף הנשקף מימנה.

עלותו של מעקה כבלים הינה משתנה ותלויה בעיקר בחומר הגלם ובאורך הנדרש. בכל בחירה שתקבל בנוגע לסוג המעקה הנבחר חשובה אף יותר ההתקנה. התקנה איכותית תבטיח לך ראש שקט ומעבר לזה את שלום היקרים לך בבית ובעבודה. לכן מומלץ לא להתפשר ולבחור במתקין מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום.

באתר זה, על בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל תוכל למצוא מידע נוסף על האפשרויות העומדות לרשותך בכל הקשור להתקנת מעקות סורגים ומה שבניהם. בנוסף תוכל לקבל בחינם וללא כל התחייבות הצעות מחיר מבעלי מקצוע שנבחרו בקפידה וניסיונם בתחום מוכח והכול תוך זמן קצר. כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס המצורף בתחתית העמוד ונציג מקצועי יחזור אליך בהקדם.