מעקות לבית

מעקות לבית

מעקות לבית לבטיחות מירבית

נכנסת לבית לחדש ויש בו מדרגות לא מגודרות או מרפסת גבוהה ופתוחה? דע כי הן מהוות סיכון גדול לבני המשפחה שלך עליהם עליך לגונן. מעקה לבית הוא איננו בגדר מותרות אלא דבר הכרחי ונדרש לכל בית או מבנה ציבורי, ובעיקר אם שוהים בו ילדים קטנים. מעוניין לדעת מדוע וכמה הוא יעלה לך?

למה חשוב להתקין מעקות לבית

בטיחות היא תמיד דבר חשוב. גם ברחוב כשיש להזהר מבורות ביוב פעורים וגם בתוך מבנים ציבוריים. אך הבית אמור להיות האיזור החם והבטוח ביותר עבור כל אחד ואחד. זהו המקום היחיד בעולם בו אתה צריך להרגיש מוגן ולהתנהל בחופשיות מירבית. איך תוכל לעשות זאת ללא מעקה לבית?

מעקות לבית אין רק מסוג אחד או צורה אחת ויש להם שימושים רבים ומגוונים ולא רק אחד. מעקה מעץ, ברזל, זכוכית או מתכת יכול להוות אמצעי גידור נהדר עבור כל מתקן או איזור בבית שניתן ליפול ממנו מגובה רב או למעוד בגללו.

למשל, מרפסות בדירות שממוקמות בקומות גבוהות מחוייבות במעקה מאחר ונפילה מגבהים שכאלה היא ברוב המקרים לא פחות מקטלנית. בכדי למנוע מצבים כאלו, אפשר למשל להרכיב מעקה מרפסת מזכוכית שלא יסתיר את הנוף הנשקף. אם דווקא יש צורך לפרטיות ואין ממש מה לראות מן המרפסת, אפשר לבחור במעקה ברזל מפרזול מיוחד ומעוצב או בגדר עץ חמימה.

כמה עולה מעקה לבית?

קודם כל יש תמיד לזכור כי לא קונים לפני שמשווים. טווח המחירים עלול להיות רחב למדי בקרב מתקיני ויצרני המעקות אפילו כאשר מדובר באותו החומר ובאותו המעקה בדיוק. לכן יש ליצור קשר עם כמה מהם לפני הכול כדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר שלא תבוא כמובן על חשבון איכות העבודה.

מתעניין לגבי מעקה בטיחות מעוצב לבית? זקוק לבעלי מקצוע בתחום הסורגים והמעקות? עם על בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל תוכל למצוא אותם בקלות, במהירות, ללא כל התחייבות מצדך ואפילו בחינם! מלא את הטופס שכאן באתר ונפנה אותם אליך לקבלת הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות ביותר לכל שירות לו תדרש.