הגבהת מעקה למרפסת

הגבהת מעקה למרפסת

הגבהת מעקה למרפסת היא פעולה נפוצה המתבצעת כאשר המעקה הקיים במרפסת או בגג אינו גבוה דיו ועלול להוות סכנה, אם גם אתה מתעניין באופציות הקיימות ובפתרונות הבטיחותיים המתקדמים על בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל לשירותך בכל עת.

בישראל יש הרבה דירות ובתים ישנים שמעקות המרפסות שנבנו בהם בזמנו לא עומדים בסטנדרטים של בטיחות והגנה שאנו נוטים להציב לעצמנו כיום, מה שאומר שלעתים קרובות נוצר צורך בהגבהת המעקה בין אם מפני שמדובר בקומה גבוהה, בין אם בבית יש ילדים או חיות מחמד ובין אם המטרה היא דקורטיבית בעיקרה.

כמה עולה הגבהת מעקה למרפסת? ומהן האופציות הנפוצות?

ישנן מספר אופציות להגבהת מעקות על ידי התקנת תוספת למעקה האבן או הבטון הקיים, החומרים הנפוצים בהם עושים שימוש בתהליך ההגבהה הם זכוכית או מתכת, לכל חומר יתרונות משלו והבחירה הסופית נובעת לרוב משיקולים אסתטיים.

עלויות הרכישה וההתקנה תלויות כמובן בחומר, במידות ובעיצוב אך גם באיכויות, מה שחשוב זה שתפנה לאנשי מקצוע המתמחים בתחום, בעלי ניסיון ואמינים שיוכלו לסייע לך בהחלטה (אם אתה זקוק לעזרה זו), אך בעיקר שיעשו עבודה רצינית וטובה תוך עמידה בתקני הבטיחות ואספקת אחריות על המוצר ועל התקנתו.

זקוק למידע אודות מעקות זכוכית למרפסת, עבודות פרזול או כל שירותי המסגור השונים? אם אינך יודע כיצד להתחיל ועם מי ליצור קשר, אם אינך מעוניין לכלות את זמנך בחיפושים אחרי יצרנים ומתקינים ורוצה להגיע ישירות אל העוסקים המהימנים והמובילים בתחום, יש לנו בשבילך המלצה מוצלחת וחסכונית.

אתה כבר נמצא במקום הנכון ובזמן הנכון, פורטל אלומיניום נותן לך שירות נגיש ויעיל, כל מה שאתה צריך לעשות כדי להנות ממידע, ייעוץ, הצעות מחיר והטבות זה למלא את הטופס המצורף (אל דאגה זה לגמרי בחינם ולוקח שניות ספורות) ואנחנו כבר נדאג לכך שהפניות הרלוונטיות יגיעו עד אליך.