סורגים נפתחים

סורגים נפתחים

צריך לבחור סורגים לבית ורוצה לדעת הכל על סורגים? איזה סוגים של סורגים נמכרים כיום בשוק, מה היתרונות והחסרונות שלהם? לקבל עצה והכוונה כיצד לבחור בסורגים שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר ויקנו לך את הביטחון אחריו אתה מחפש?

ובכן הרשה לנו להזמין אותך להיכנס ולהתוודע מקרוב אל תחום הסורגים, אל הדגמים החדשניים ביותר, אל העיצובים, החומרים והדוגמאות, אל מחירי הרכישה ועלויות ההתקנה, על בטוח – פורטל הסורגים והמעקות פה למענך כדי לחסוך לך בזמן תוך מיקוד במטרה.

סורגים נפתחים וסורגים קבועים – שתי האפשרויות העיקריות

סורגים קבועים – הסוג המוכר לנו מן העבר וממשיך לשמש אותנו גם היום, אותם סורגים המותקנים על חלונות ופתחים ונותרים שם לצמיתות או עד שנחליט להחליפם, בטוחים למדי אך עם זאת לא מאפשרים פתיחה או סגירה וחוסמים באופן קבוע את הפתח.

סורגים נפתחים – סוג חדשני ומתקדם יותר של סורגים, במראה, בחוזק ובעמידות כמעט זהים לסורגים הקבועים אלא שניתן לפתוח או לסגור אותם בהתאם לצורך ולרצון, מה שמספק אפשרות בחירה אך גם משאיר בידיכם את האחריות והדאגה לבטיחות.

הבחירה בין שני סוגי הסורגים הללו נותרת בידיך, עליך לחשוב ולשקול מהן ההעדפות שלך ולהגיע להחלטה שתשרת אותך על הצד הטוב ביותר.

כיוון שישנם לא מעט דגמי סורגים הנמכרים כיום מומלץ ביותר לערוך סקר שוק, אם לא מעמיק ומדוקדק אז לפחות מינימלי, להכיר את הסוגים, לקבל הסברים, לבדוק ולברר אם הם עומדים בתקני בטיחות סטנדרטיים (לא כולם עונים על אותם קריטריונים וזאת משום שבארץ אין תקן מדויק למוצר או להתקנתו) ורק אחר כך להחליט.

וזה מה שפורטל אלומיניום מסייע לך לעשות – המלצות סורגים לחלונות, עיצובים מגוונים ושירותי התקנה – הכל באתר אחד ויעיל. השירות שנספק לאחר לאחר ההרשמה יוביל אותך לבחירה הולמת ואחראית לאחר סקירה והשוואה ראויות ובטוחות.