מעקה תקני

מעקה תקני

מעוניין להתקין מעקה תקני בביתך אך אינך מכיר את התקנים?

אל דאגה. פורטל האלומיניום יענה עבורך על כל השאלות הלא פתורות בתחום הסורגים והמעקות. פה תוכל להבין ולדעת אחת ולתמיד מהם תקנים נכונים של בניית מעקות וסורגים, מיהם אנשי המקצוע הטובים בתחום אשר מומלצים על ידינו ואשר קיבלו חוות דעת חיוביות ולהתרשם בעצמך מבעלי המקצוע השונים. בנוסף, תוכל לקבל מגוון הצעות מחיר בהתאם למבוקשך, ולבחור לך את ההצעה המשתלמת ביותר עבורך. כל זאת, ללא צורך לצאת מהבית ובמרחק לחיצת כפתור.

מהם התקנים הנדרשים ממעקה בטיחותי?

על פי תקנות התכנון והבנייה גובהו של מעקה תקני צריך להיות לפחות 105 ס"מ, חוץ מהאזור המשופע במדרגות, אם ישנו, שם הגובה צריך להיות מעט נמוך יותר, לפחות 90 ס"מ. הגובה נמדד למעשה מהמקום בו דורכת הרגל בפועל. המרווח בין רכיבי המעקה עצמם צריך להיות 10 ס"מ לכל היותר. אלה הם התקנים לגבי מעקה תקני במדרגות פנימיות בתוך הבית. התקנים לגבי מדרגות במרפסת דומים מאוד, עם הגדרה מעט שונה למקום בו דורכת הרגל, תלוי בסוג המרפסת.

חשיבות מרבית לביצוע עבודת בניה תקינה

יש לדאוג כי כל הקבלנים המבצעים עבודות בביתך, כבניה או איטום, ידאגו לא לחרוג מגובה תקני זה, ואם נתקלו בבעיה, יתייעצו עמך לשם מציאת פתרון המתיישב על דעתך. במידה והמעקה המותקן בביתך איננו עומד בתקנים, אתה עלול לסכן את עצמך, את בני ביתך ואת אורחיך. לכן, אל תקל ראש בחשיבותו של המעקה, משום שייעודו בראש ובראשונה הוא שמירה על בטיחות מרבית.

רוצה לקבל הצעות משתלמות עוד היום?

אין למה לחכות. השאר את פרטיך בטופס ההצטרפות ותוכל ליהנות משלל הצעות אטרקטיביות, ייעוץ הכוונה ומידע מקצועי בתחום המעקות והסורגים, ללא התחייבות וללא תשלום.