סורגים לחלונות

0806 (2)

סורגים לבית יכולים להיות גם בטיחותיים, גם למנוע פריצה וגם להיראות טוב! רוצים לקבל המלצות ומחירים? אתם מוזמנים להשאיר פרטים ולשוחח עם בעלי המקצוע הטובים בתחום.

רוצים לשמוע עוד מידע? אתם מוזמנים לקרוא את הטיפים הבאים ולמצוא את הסורגים המתאימים ביותר עבורכם, אנחנו נשמח לעזור בכל שאלה נוספת.

אז למה אנחנו צריכים סורגים?
רוב האנשים לא אוהבים להתקין בבית סורגים וזאת עובדה, אבל לפעמים המציאות מחייבת, יש שתי סיבות עיקריות להתקנת סורגים לחלונות, הראשונה היא בטיחותית: אם יש לכם ילדים קטנים בבית כדאי להגן עליהם בסורג איכותי והתקנה מקצועית.

הסיבה השנייה היא למנוע פריצה וחדירה לבית, היום כל בית הוא יעד לפריצה וגם אזעקות ומערכות התראה כאלה ואחרות אינם יעילים כמו סורגים טובים ועמידים. גם כאן חשוב לזכור שיש סורגים שקל לפרוץ לכן אם המטרה היא מניעת פריצות התקינו את הסורגים החזקים ביותר.

איך משלבים בין מיגון, בטיחות ועיצוב?
זוכרים שפעם היו רק 2-3 סוגי קרמיקה לחדרי האמבטיה? היום יש מאות, כך הדבר גם בתחום הסורגים, היום אתם יכולים למצוא מאות דוגמאות, עיטורים ועיצובים שונים, גם מגוון החומרים הוא גדול וסורגים בחלונות הם כבר לא דבר מכוער ומגושם.

על מה חשוב להקפיד שאתם מזמינים סורגים לחלונות?
– מה עושים במקרים בהם יש צורך בפינוי הבית? היום תוכלו להתקין סורגים עם מנגנון בטיחות המאפשר לכם לעבור דרכם גם במקרה של שריפה, חלק קטן מהסורג ניתן לפתיחה ע"י מנועל, הדבר יאפשר לכם הימלטות מהירה במקרים של צורך בפינוי מהיר.
– הקפידו לבחור סורגים איכותיים וקשיים לפריצה, גם אם זה עולה יותר זה יכול לחסוך הרבה כסף ובעיקר מפחי נפש בעתיד.
– התקנת הסגורים היא החשובה ביותר, התקנה מקצועית תבטיח לכם ביטחון, התקנה חובבנית תזמין פורצים.
– בדקו את הדוגמאות ואת החומרים הקיימים, היום תוכלו למצוא סורגי מעוצבים בשלל צבעים.
– תנו לנו לעזור לכם בייעוץ והצעות מחיר!

מלאו את הטופס הבא ותוכלו לקבל הצעות מחיר עבור כל עבודות הסורגים, דוגמאות, עיצובים, בטיחות ומחירים שאסור לפספס, הכול תוך מספר דקות.