סורגים מעוצבים

סורגים מעוצבים

למה להתפשר על סורגים גסים עם אפשר לאבטח את הבית וגם לקבל סורגים מעוצבים ברמה גבוהה? אנחנו מזמינים אתכם לקבל הצעות מחיר וייעוץ על שמירת הבית, מלאו פרטים ותוכלו לקבל הצעות עוד היום.

פעם, לפני שני עשורים היינו צריכים להסתפק בשלוש-ארבע דוגמאות של כל דבר, ריצוף, אמבטיות, קרמיקה וגם סורגים, היום הדברים נראים אחרת לגמרי, עכשיו אפשר ליהנות מעשרות ולפעמים מאות סוגים ועיצובים שונים של סורגים ומעקות, כן, כבר לא צריך להתפשר.

אז לפני שאתם רצים לרכוש סורגים כדאי לכם לבחון את העיצובים השונים, אתם כבר לא צריכים לחשוש מתחושת המחנק של סורגים גסים ומסורבלים, סורגים מעוצבים למינהן משנים את מראה החלונות וגם מאפשרים לכם להתאים את העיצוב למראה הכללי של הבית.

איזה סוגי סורגים תוכלו להתקין בבית?
סורגי מתכת - אמינים, חזקים ושורדים לאורך שנים, היום ניתן לעצב את החומר כמעט לכל צורה ובכך ליצור עיטורים ועיצובים שונים.
סורגים מתקלפים - סורגים אלה עדינים יותר לעין וגם בטוחים יותר, אתם יכולים להתקין אותם גם בדרכי היציאה למרפסת או הגינה וגם בחלונות, היתרון הגדול הוא האפשרות לצאת במהרה במקרי חירום וזאת ע"י פתיחת הסורג במפתח.
סורגים שקופים - כן יש כזה דבר, המצאה חדשה שמשנה את כל נוף הבתים והדירות, סורגים אלה עשויים מחומרים עמידים וחזקים ומנטרלים את המראה הרגיל אליו התרגלתם.
סורגי בטיחות – אם מטרת התקנת הסוגרים היא רק בטיחות הילדים, אתם יכולים למצוא מגוון גדול של סורגי מעוצבים, סורגים אלה הם דקים יותר, עם צבעים רבים יותר וגם ההתקנה פשוטה וקלה יותר מסורגים אחרים.

מתלבטים? רוצים לקבל מחירים והמלצות על המסגרים הטובים בתחום? אתם יכולים למלא פרטים ולשוחח עם בעלי המקצוע שלנו כבר עכשיו, בואו לשמוע על הטבות ומבצעים לגולשי האתר.