מעקה זכוכית למדרגות

מעקה זכוכית למדרגות

חושב על כך או שכבר החלטת על מעקה זכוכית למדרגות? השפע רב ומומלץ לערוך הכרות עם הדגמים, עם היצרנים והמשווקים וכמובן גם לברר עלויות על מנת שתוכל להשוות בין הצעות מחיר, על בטוח עושה זאת למענך.

אם פעם רוב גרמי המדרגות בבניינים וגם בבתים פרטיים היו די דומים אחד לשני זה היה בעיקר בגלל המעקות, בעבר היו המעקות בעיקר פרקטיים, לצורכי בטיחות ופחות דגש הושם על המראה והעיצוב.

אבל כיום לרובנו חשוב שמעקות המדרגות שאנו בוחרים לבית ישקפו את הטעם שלנו, כמו כל בחירה אחרת הקשורה לעיצוב פנים ביתנו, ולשמחתנו ישנו גם מבחר עשיר לבחירה מתוכו, כל אחד בהתאם לטעמו ולהעדפותיו.

כמה עולה מעקה זכוכית למדרגות?

כאשר מדובר על מעקות זכוכית (בין אם למדרגות ובין אם למרפסת או לגג) קיימות שתי אפשרויות עיקריות – מעקה שכולו זכוכית או מעקה העשוי זכוכית בשילוב עם חומר נוסף המשמש כמסגרת, אם אין לך העדפה ספציפית ואינך מקובע על סגנון מסוים כדאי להתוודע למגוון עיצובים, גם כדי לקבל פרספקטיבה ראויה וגם כדי להקל על הבחירה.

לכל בית עיצוב משלו, אלמנטים המייחדים אותו ועושים אותו למה שהוא, אז אומנם מדרגות ומעקות למדרגות הם עדיין פונקציונליים בעיקרם אבל בהחלט ניתן להביא לידי ביטוי את ההעדפות האישיות וחשוב גם לדאוג שהבחירה תשתלב היטב עם שאר המוטיבים בחלל.

אז אם אתה רוצה להתוודע לדגמים מתקדמים, לעלויות מעקות למדרגות, לבצע קנייה והתקנה בהתאם לתקציב שאתה מייעד לרכישה ולקבל מספר הצעות מחיר, בוא לעשות את זה בקלות ובאחראיות עם על בטוח – פורטל הסורגים והמעקות של ישראל.