מחסומים

מחסומים

בעל עסק, כך תגן על המבנה שלך בעזרת מחסום

מפעלים, בנייני משרדים ובתי עסק נוספים נדרשים להגן על עצמם מפני פורצים או פולשים לא רצויים מדי יום. הדרך הפופולארית ביותר לעשות זאת היא להציב בכניסה מאבטח מקצועי וגם שער או מחסומים מסוגים שונים שימנעו לחלוטין כניסה של רכבים אל השטח ביום וגם בלילה. מחפש מערכת חסימה יעילה? בוא לבחור לך אחת!

כדי לבחור את הגדר, השער או המחסום צריך ראשית להבדיל ביניהם ולהגדיר את התפקיד המסויים שהם אמורים למלא. האם מדובר בחסימה רגילה של רכבים לתוך חניון? חסימה בטחונית של רכבים עויינים? מניעה של יציאת רכבים לפני תשלום? לכל שער או גדר כמובן מטרה משלהם ועלות התקנה משלהם.

מחסומים מכל הסוגים והמינים

  • הזרוע - כולנו מכירים את הדגם השכיח שיש בכניסה למרבית החניונים של היום. הוא נקרא "זרוע" וכך בדיוק הוא גם נראה; כזרוע הנמתחת מתוך התקן עומד ומתרוממת ומורדת בצורה אוטומטית כאשר המכשיר מאשר מעבר או בצורה ידנית על ידי שומר. זהו מחסום המיועד בעיקר למנוע כניסה לא רצויה של רכב שלא שילם עבור החנייה שלו.
  • דוקרנים – מחסומים המשמשים לאותה מטרה ובאותם המקומות, רק לכוון ההפוך. מטרת הדוקרנים היא למנוע יציאה של הרכבים החונים לפני שהמכונה קיבלה מהם תשלום ואישרה יציאה. לא ניתן להכנס דרכם אל החניון בשום דרך ובמידה והנהג יסע על הדוקרנים הללו בטרם שהורדו, הוא יסתכן בפגיעה ופיצוץ צמיגי הרכב שלו.

היום קיימים סוגים רבים של דוקרנים; אוטומטיים או ידניים, נסתרים או גלויים, כאשר חלקם יפתרו אותך מהצורך להעסיק גם שומר וחלקם יאלצו אותך לאייש אותם.

  • זרוע בתוספת סורגים – זוהי זרוע שהוספו לה כמה מוטות לכוון הקרקע, מה שהופך אותה למאסיבית יותר ובולטת יותר. הסיכוי שנהג לא יבחין בה או ינסה לפרוץ אותה הוא קלוש, יותר מדגם הזרוע הרגיל.

מחסום ביטחוני

הדבר החשוב ביותר לגבי מחסומים ביטחוניים הוא שעליהם למנוע כל סיכוי שרכב יהיה מסוגל לפרק אותו בעצמו תוך נסיעה מהירה וממוקדת לכוון שלו. על כן הוא עשוי מתכת כבדה למדי ומחובר בצורה חזקה וכמעט בלתי ניתנת לפריצה.

יש לציין כי למחסומים ובעיקר לדוקרנים אופן תחזוקה שונה וגם אותם יש לנקות מדי פעם ולהסיר מהם אבק ולכלוך שהצטברו כדי לשמור על פעילות חלקה של המנגנון. ניתן לרכוש אמצעי ניקוי שונים שיסייעו לשמור על הדוקרנים טוב יותר ולוודא שיחזיקו מעמד זמן רב מבלי להתקע או לגרום לתקלות לא רצויות.

מצא שערים, גדרות ומגוון פתרונות וכדומה דרך הפורטל רוצה לדעת איך עושים את זה? זה פשוט ונוח! מלא את השדות הבאים אשר בתחתית העמוד וקבל פניות והצעות מחיר אטרקטיביות, ללא מאמץ או התחייבות מצדך.