שאלות נפוצות

לאילו אנשים האתר מיועד?

אין כל קהל יעד ספציפי שפורטל בונים קל מיועד אליו, והוא פתוח לשירותיו של כל תושב בישראל. בין אם אתם זקוקים להתקנת חלונות מאלומיניום בבית, שער חשמלי אוטומטי לבניין בעבודה, סורגים לביתכם וכיוצא בזה, פורטל בונים קל הוא הכתובת שלכם.

מילאתי את פרטיי בטופס. מה לעשות כעת?

תודה רבה שבחרתם להשתמש בכלי הנוח והמשתלם שאנחנו מציעים. הבקשה שלכם כבר עוברת למערכת של פורטל בונים קל, על מנת שנוכל להפנות אליכם בזמן הקצר ביותר הצעות מחיר אטרקטיביות תואמות את בקשתכם מבעלי מקצוע מומלצים.

האם זה לוקח הרבה זמן עד שמתחילים לקבל פניות?

ההפך הוא הנכון! מרגע שהשארתם את פרטיכם בטופס ההצעות המשתלם, הפרטים מגיעים למיטב בעלי המקצוע המומלצים והרלוונטיים, ובזמן הקצר ביותר אתם זוכים לקבל פניות ישירות אליכם, וכך חוסכים זמן רב וכמובן כסף, יכולים להשוות הצעות ולבחור את הכי טובה.

לאילו פניות אני אמור לצפות?

כל אנשי המקצוע שיפנו אליכם מגיעים מתוך המאגר האיכותי ביותר בארץ של קבלנים וחברות בענף האלומיניום. כולם עברו בדיקות קפדניות ונמצאו במקומות הכי גבוהים במתן שירות, בעבודה מקצועית ובהמלצות מלקוחות מרוצים.

אני חושש שמא אחויב בדבר כלשהו בשל השארת פרטיי. יש לי ממה?

אין כל תשלום וכל התחייבות מצידכם בגין השארת הפרטים. את כל שירותי הפורטל אנו מעניקים לכם בחינם, כולל השארת פרטיכם בטופס על מנת לקבל בזמן קצר הצעות מחיר משתלמות מבעלי מקצוע מומלצים באזורכם, ולחסוך את כל ההתרוצצויות וסקרי שוק מיותרים.

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904