המלצות גולשים

אבי ערוב ממודיעין

לפני כחודש עברנו לדירה חדשה, ומעל לכל הדברים לאשתי היה חשוב להתקין דלתות אלומיניום אסתטיות. כמובן שהיא הטילה עליי את המשימה למצוא בעל מקצוע מומלץ באזור שלנו שתחום התמחותו התקנה של דלתות מאלומיניום. בראש כבר עבר לי בזבוז זמן אדיר והתרוצצויות אינספור, במיוחד כאשר מהדהדת מגבלת התקציב. מה רב היה אושרי לנוכח מציאת פורטל בונים קל, אשר נחלץ לעזרתי ובסך הכל במילוי פרטיי באתר דאג להרעיף עליי הצעות מחיר מקבלני האלומיניום הטובים ביותר באזור שלי. אני יודע זאת כי בדקתי המלצות אודות כולם וגיליתי שהם באמת הכי טובים. מדהים כמה שהפורטל עזר לי ואני אסיר תודה!

קטי פסטושקוב מבת-ים

בתור ועד הבית של הבניין בוא אני גרה, בין שאר תחומי האחריות שקשורים אליי הוטלה עליי לאחרונה המשימה למצוא שער אלומיניום חשמלי לכניסה לחניית הבניין. מי שתיפקד כבר כועד הבית יודע שהנושא הכספי הוא החשוב ביותר, ולא מעט שכנים עושים בעיות. לכן המשימה שלי הייתה למצוא בעל מקצוע שיציע לי מחיר טוב ויבוא להתקין שער חשמלי במקצועיות. חברה המליצה לי על פורטל בונים קל, שהיה נשמע לי כעוד הבטחה לא תמומש, אך לשמחתי האדירה ההפך היה הנכון. מילאתי פרטים ותוך זמן קצר מאוד קיבלתי הצעות מחיר מרובות מבעלי מקצוע מעולים. איזה כיף שיש כזה פורטל נוח, זמין לכולם ומעל הכל בחינם.

דינה ברשן מנתניה

בכל בית שעברתי לגור בו, ועברתי לא מעט בחיי, הדבר שהשקעתי בו הכי הרבה היה החלונות. אני מאמינה כי חלונות הבית הם הפתח לעולם, הם מה שנותן את היופי והאווירה הקסומה בבית שלי, ואני לא מתפשרת על איכותם והתקנתם. אני אישית מעדיפה חלונות מאלומיניום, וחיפשתי את החברה או בעל המקצוע המתאימים למשימת ההתקנה. לא הייתי צריכה לחפש הרבה זמן, כיוון שמהמלצה חמה הגעתי לפורטל בונים קל, שם מצאתי פרטיהם של קבלני האלומיניום הטובים ביותר באזור שלי, ואפילו זכיתי לקבל במהרה ובלי מאמץ הצעות מחיר ממגוון בעלי מקצוע. באמת שאין מילים בפי כדי להודות מקרב לב לעוסקים במלאכה המדהימה מאחורי הקלעים של אתר פתרונות האלומיניום הכי טוב בארץ שאני משתמשת בו הרבה וגם כל מכריי.

אביבית מונטקיו מהרצליה

עד לפני כשנה לא נזקקנו אני ובעלי לסורגים בבית כיוון שרק שנינו התגוררנו בו. אך אז נולדו שני מקורות האושר של חיינו, התאומים המקסימים יובל ושובל, והיינו חייבים להתקין סורגי אלומיניום בבית, וכמה שיותר בטוח כמובן שיותר טוב. בדקנו ממי הכי כדאי לקנות את הסורגים וגם לקבל התקנה מקצועית ובטוחה. לא אחד וגם לא שניים אלא שלושה אנשים שונים שאנחנו מכירים אמרו לנו שאנחנו פשוט חייבים לנסות את פורטל בונים קל – אז ניסינו. וואו כמה שזו הייתה בחירה מוצלחת וזה בלשון המעטה. נכנסנו לאתר ופשוט היינו צריכים לבחור מבין שניים: ליצור קשר עם אנשי אלומיניום מעולים שכבר בדקו את מקצועיותם ואמינותם בשבילנו ונמצאו ברמה הכי גבוהה, או למלא פרטים לקבלת הצעות מחיר. עשינו את שני הדברים כי מה אכפת לנו, זה בחינם, והרווחנו את השירות הטוב ביותר שיכולנו לבקש ועוד במחיר נוח מאוד. נותר לנו רק להגיד תודה ענקית לפורטל בונים קל!

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904